top of page

Een nieuwe school met een prachtig dankbaar gebouw!


Gisteren is Hans van de Internetgazet ons een bezoekje komen brengen.

Hij heeft me wat leuke vragen gesteld en enorm knappe foto's gemaakt!


En dat alles resulteerde in een erg leuk artikel!

Dankjewel Hans :-)


Op 1 september start in Beverlo de nieuwe methodeschool A-Maze.Dit gebouw moet de thuisbasis worden voor de middelbare school van scholengroep Go! Xpert. Er is nog veel werk aan de winkel en het zal een race tegen de tijd worden maar iedereen is er klaar voor om er straks in te vliegen.


"De inschrijvingen lopen goed, we hebben minder leerlingen uit Beringen zelf dan we hadden gehoopt maar dat wordt ruim gecompenseerd door leerlingen uit de regio die in ons project geloven", zegt directrice Annelies Havermans.


A-Maze staat voor adaptief onderwijs. "Wij zijn op zoek naar jongeren die goesting hebben in een nieuw soort onderwijs waarbij zinvol leren centraal staat. Ik hoop wat leerlingen vanuit ‘onze’ buurt te kunnen aantrekken. In Beringen zit héél veel potentieel, maar ze weten nog niet wie we zijn en waar we voor staan.


A-Maze kiest voor Adaptief onderwijs, dat gaat ervan uit dat elke leerling uniek is, met eigen ambities en talenten. Adaptief onderwijs is leerdoelgericht onderwijs om leerlingen heen georganiseerd, waarbij letterlijk voor elke individuele leerling voldoende aandacht is en waarbij zij, zodra ze eraan toe zijn, zelf de regie mogen pakken over hun eigen leerproces en -programma. A-Maze wil verder gaan dan de kennis van de eindtermen, maar onze leerlingen krijgen ook de vaardigheden aangeleerd zoals: verantwoordelijkheid nemen, plannen, samenwerken en ‘op tijd finishen’; de vaardigheden die leerlingen in de snel veranderende wereld extra nodig gaan hebben", zegt Annelies nog.


Het uitzicht vanuit de leslokalen is alvast mooi: de klassen hebben allemaal zicht op de terril en be-MINE.

Meer info over A-Mazevia deze link.


Voel je het kriebelen en heb je zin in een nieuw en verbazingwekkend avontuur? Schrijf je dan snel in wij hebben nog plaats in het eerste middelbaar!


Groetjes

Team | A-Maze

144 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

תגובות


bottom of page