top of page

Tiktok heeft er nieuw talent bij: De week van de Belgische muziek!

De Week van de Belgische muziek zit erop. Het was een week waarin we de brede muzieksector en de muziekmakers van eigen bodem graag in de spotlights wilden zetten. Niet enkel omdat we


waanzinnig trots op onze Belgische muziek zijn, maar ook omdat ze zwaar getroffen zijn voor deze crisis.


Wij bij A-Maze stonden dus te popelen om ons steentje bij te dragen. De voorbije weken werkten onze leerlingen voor beweging & cultuur een Tiktokfilmpje uit. Elk groepje koos zelf een Belgisch nummer. De groepsleden bedachten de origineelste dansjes, oefenden die samen in en gingen aan de slag! Na dagen in spanning afwachten, lanceren we nu graag de videoclip van onze top-tiktokkers!


Enjoy! 💃🏽🕺🏼86 weergaven1 opmerking

Recente blogposts

Alles weergeven

1 commento


Fier op onze toppertjes 😍!!

Mi piace
bottom of page