top of page

"The Queen's Gambit" breekt Netflix-record en zet iedereen aan het schaken! 👁


Bij A-Maze hebben we een plan om schaken te koppelen met beweging! Benieuwd? Blijf ons vooral volgen! 📌 Om dit te verwezenlijken hebben we héél veel schaakspelen nodig! Heb jij nog een schaakspel in huis dat je niet meer gebruikt? En zie je het zitten om dit te doneren aan onze leerlingen, laat dan snel iets weten! Op die manier help jij mee aan ons bewegend breinplan 🧠 !!

💭Verbaas jezelf door te worden wie je droomt te zijn 💭 #breinvriendelijkonderwijs #breinvriendelijkleren #ervaringsgerichtonderwijs #amaze #amazingonderwijs #onderwijs #Beringen #Beverlo #nieuwonderwijsconcept #secundaironderwijs #eerstemiddelbaar #ikkenmezelf #ikkendeander #ikkenhetdoel #onderwijspionier #pionieren #adaptiefonderwijs

74 weergaven0 opmerkingen
bottom of page