top of page

๐Ÿ“ข Vacature Alert: Vakexpert NEDERLANDS & ENGELS gezocht


๐Ÿ“ข Vacature Alert: Voltijdse Vacature @ GO! A-Maze - NEDERLANDS & ENGELS

Ben jij een gepassioneerde taalliefhebber met een missie om de schoonheid van de Nederlandse en Engelse taal en cultuur over te brengen? Dan willen wij jou in ons team verwelkomen!


๐ŸŒ Over Ons:

Bij A-Maze School geloven we in grensverleggend onderwijs dat de norm uitdaagt. Onze leerlingen verdienen enkel het allerbeste, en daarom zijn we op zoek naar een dynamische vakexpert Nederlands & Engels die onze visie deelt en wil bijdragen aan een leeromgeving vol kansen.


๐Ÿ’ผ Functie:

Vakexpert Nederlands & Engels Als vakexpert Nederlands & Engels ben je meer dan een leerkracht โ€“ je bent een mentor die leerlingen begeleidt naar een dieper begrip van de Nederlandse en Engelse taal en hun rijke culturen. Jouw passie en kennis zullen de weg effenen voor ontdekking en succes. Samen zullen we de nuances van de talen verkennen en deze omzetten in boeiende lessen.


๐ŸŒŸ Wat Bieden Wij:

De kans om deel uit te maken van een innovatief onderwijsteam. Ruimte voor creativiteit en nieuwe ideeรซn. Een inspirerende leeromgeving waar groei en ontwikkeling gestimuleerd worden. Samenwerking met gedreven collega's die streven naar vernieuwend onderwijs.


๐Ÿš€ Jouw Profiel:

Diepe liefde voor de Nederlandse en Engelse taal en de vaardigheid om deze passie over te brengen op anderen. Vernieuwende geest die traditionele methoden durft te doorbreken. Toewijding om de unieke behoeften van elke leerling te begrijpen en te ondersteunen. Is dit de uitdaging waar je naar op zoek bent? Aarzel niet en solliciteer via onderstaande link! ๐Ÿ‘‡


Solliciteer Hier

STAP 1: CV EN BRIEF

Vermeld hierin heel expliciet waarom je voor GO! A-Maze kiest. Kijk hierbij goed naar de functieomschrijving, het gevraagde profiel en ons aanbod.


We laten jou weten of we je graag uitnodigen voor een gesprek!

STAP 2: GESPREK

Doel van het gesprek: we gaan graag na of je alle aspecten van een job op GO! A-Maze kent en begrijpt en of je je daarvoor kan engageren.

We polsen graag naar jouw visie en aanpak, naar jouw doelen en wensen. En er is ruimte voor al jouw vragen.


Je kunt meer gedetailleerde informatie vinden over de vacature voor Vakexpert NEDERLANDS & FRANS op onze website en op de website van de VDAB:


Website GO! A-Maze:


Website VDAB:Mocht je enthousiast zijn over deze mogelijkheid, laat het ons dan alsjeblieft weten. We staan klaar om je uit te nodigen voor een gesprek waarin we graag meer willen weten over jouw expertise en hoe deze aansluit bij onze school.


Laten we samen de weg banen in het onderwijslandschap en de pracht van de Nederlandse en Engelse taal tot leven brengen. De toekomst ligt open โ€“ laten we dit avontuur samen aangaan! ๐ŸŒˆโœจ27 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page