top of page

Wintermarkt @ GO! A-Maze

Bijgewerkt op: 22 dec. 2022

Hej A-Maz(e)ing lezer

Beste toekomstige A-Maz(e)ing standhouder


GO! A-Maze is op zoek naar standhouders!

Onze school GO! A-Maze is een nieuwe pionier in het onderwijslandschap. Onze wereld is voortdurend in verandering en wij moeten mee. Door onze leerlingen te wapenen met een flinke dosis zelfvertrouwen en vaardigheden die nodig zijn in de wereld van morgen, stomen wij ze klaar om hun eigen weg te vinden in deze wereld van verandering.


Een school uit de grond stampen, is een heel uitdagend avontuur. Enerzijds is er handenvol budget nodig, anderzijds willen wij meer naambekendheid creëren.


Om deze twee zaken te verwezenlijken, organiseren wij op vrijdagavond 13 januari 2023 vanaf 17:00 een wintermarkt.


De kernwoorden van deze avond zullen kunst, cultuur, ontspanning, gezelligheid, eten en drinken zijn.

Deze wintermarkt kunnen we niet zonder jou inkleden. De bedoeling is om met meerdere standhouders te gaan werken. In ruil voor een bijdrage van 30,00 euro krijgen jullie een stand van 5x5m met tent en tafel, en 5 drankbonnetjes ter beschikking.


Wil jij onze school een beetje steunen? Wil je jouw organisatie die avond ook in de kijker plaatsen? Schrijf je dan zeker in voor onze wintermarkt en laten we er samen een leuke, gezellige winteravond van maken.

Of via de QR-code:Alvast bedankt voor jullie steun!

Het A-Maz(e)ing team

"Verbaas jezelf door te worden wie je droomt te zijn.”


137 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page